Říjen 2009

23.-29. října

29. října 2009 v 18:40 | Bandit |  Deník
Je toho celkem na vyprávění dost..... Začněme od víkendu..

Jak jsem byla v sobotu na SCM zavolala mi Annie, že ty závody se ruší - spadla střecha v hale. Byla to celkem škoda, ale představa, že by střecha spadla při vystoupení Annie a Fany, byla úděsná!

Capitano teď už je veelmi čilý! Nohy ho už nebolí a dává si maraton ve výběhu. Teda jen občas :-D (naštěstí) Už se určitě těší na zimu a na nové kamarády. Sice bude s Pretty mezi tradíky trošku ztracený, ale on má silnou povahu takže zatím bez obav!

Stablíkům jsem vyrobila scénku. Není to na AS, ale je to džungle kde je zapojený krokodýl z Granka :) Ještě to není nabarvené a ani moc suché ještě... tak počkáme. Jinak SM sami o sobě se mají výtečně! Annie teď moc netrénuje, ale jezdí do přírody a to se jim mooc líbí! Taky už trošku pojezdila na Catym, ale ještě pořád se leká, jaká to škoda :(

Hm... je toho méně než jsem čekala :-D Asi sem na nšco zapoměla...

Ach! Halloween! Nechystáme nic velkého... Jen Halloweenské focení! Namaluju pozadí a pak budu fotit .)

Nic

23. října 2009 v 18:26 | Bandit |  Deník
Koníci se mají suprově- to všechny bych vám asi nich sdělila...

... Hrozně mě žere, že tam zítra musím :( Já tam tak nechci! Mám tam být sobotu, pondělí-ale já chci v pondělí do školy! Takhle jsem si to nikdy nepřála! Chci aspoň onemocnět- sobota mi nevadí- je jen barel a odpoledne kůň, pak by měl být bazén, ale to už jedu domů a pak po oslavě zase (večer) tam jedu, přespím tam a v pondělí je asi od rána kůň... nebo spíš i barel. Jsem šťastná, že když je tělocvična já se budu nějkde v restauračce ládovat! Nj neděle- tělocvična, barel, kůň asi i běh na 12 min. kdy mě samozřejmě pořád sprdali, že jsem běžela mezi posledníma :( ... Beztak se ale poběží už v sobotu!
AAch jáá chci do školy!!!!!

SR - klidně si mě smažte.. totiž očekávejte mojí dlouhou nepřítomnost a já nechci ať jste na mě pořád naštvaní... PC je to poslední k čemu mám chuť a včera jsem už u něj ztrácela nervy :( :'-(
A to mi říká, že němám ještě zbaleno :(

Newsworthy

19. října 2009 v 17:40 | Bandit |  Breyer

Poměrně málo je breyer koníků ve skoku. Mezi ně patří i krásný bílý koník Nuf. Mně osobně se líbil už na první pohled. Je do detailů propracovaný a barevně vystínovaný jak živý. Problém-jsem už s tím otravná, ale podstavec. No...připouštím hodí se!Na koníkovi mě fascinuje taky jeho soustředěný a zároveň roztomilý kukuč! Celkově je Nufy nepřekonatelně krásný!....

.......A tak je Newsworthy na mém dlouhém koníků breyer :-DVidea

18. října 2009 v 20:49 | Bandit

15. října

15. října 2009 v 22:00 | Bandit |  Deník
Dneska bez obrázku, dneska mi to blbne :(.

Jak jsem přiletěla ze školy... No teda mě vlastně taťka svez :-D No prostě jsem uviděla dopis a hend mi to došlo co se tam asi skrývá! Už jen to jméno na horní části :). Doslova jsem rozervala obálku a hned vytáhla krásnou tmavě-fialovou ohlávku! Pretty bude náramně slušel! Zatím teda si jí zkoušel Capy, ale ten už má dost svým a ostatně má dost svých věcí, jak od breyera tak mnou vyrobené.

Dneska jsem společně s Annií pustila SM koníky do výběhu. Fany byla zděšena co to tam na zemi bílého je! Ale potom už se sněhu nějak nebála a začla otravovat ostatní koně. S Capem a jeho nohama to nevypadá stále moc dobře :( Emulze trošku pomáhá, ale už se mu i celkem špatně chodí. Vypadá to jako by mu to vždycky zatuhlo a potom na vycházce by se rozhýbal, ale ono je to těžké vždyť nesmí být zatěžován a k tomu potřebuje pohyb. No co naděláme.... Za týden by se tu mněl stavit veterinář a prohlídnout ho. Bude to hrozný týden! Annie bude v neděli s koníky na závodech, já budu jen v sobotu (YAHOO!!) na SCM (to yahoo, protože tam budu JEN v sobotu :D), ale v neděli bude mega oslava páč prababi slaví kulatiny :)

Jinak mi teď odpadají čím dál víc tréninky, ale stále tam je gymnastika :( Dneska mě šíleně bolí za krkem, protože jsem jaksi nevypočítala flika a místo na ruce jsem skočila na hlavu. Ještě něco jsem vám slíbila - fotky dek, jednoho dne a doplnění věcí do obchůdků. Rozhodla jsem se taky, že budu dělat různé kolekce, ale více někdy příště-moooc se omlouvám, zatím pa!

8.října 2009

8. října 2009 v 21:02 | Bandit |  Deník
Tak se vám zase ozývám :D. Začnu takhle: hrozně mě začíná bavit voltiž ikdyž jsem si dneska při trojici ve cvalu dvakrát narazila rameno-pořád to samé :-D. Začly jsme dělat trojice v kroku s malýma a také hůsté! Celkem těžké, ale já si to užívám xD STOP :-D

Teď je to na ranchi k nezastavení! Annie musí připravovat Fany a Punťu na závody které se blíží a ostatní koníci chtějí také ven. Capitanovi zase natekla jedna noha a já s ním musím chodit na procházky a míchat mu celinu. Dneska Sm byli rozdělení na tři várky do výběhu-první klisny s valachem-ráno, mladí a klidní hřebci a poslední byl jen sám Cat, protože osatní trénovali. Ranní a večerní várka byla pečlivě zadekovaná, ale koníci odpoledne si užívali teploučka bez dek.
Jak jsem vám psala minulý článek o Metal Iron Chief.... Že bych si ho koupila? Rozhodně by mi vyšlo levněji kdyby někdo z ČR chtěl taky z toho e-shopu koníka. Kdyby někdo měl zájem napiště PLS! Je to totiž za jednoho koně poštovné $25 (437,-) a za dva $34 (593,-)! Ještě děleno dvěma 296,-! Takže bych já zaplatila celkem 819,5,- kč (přibližně) wow! Téda!

Asi vše a pouvažujte někdo PLS Tady

Breyeři co bych hrooooozně moooc chtěla!

6. října 2009 v 21:06 | Bandit
Není to ani tak článek do breyer týdne, ale chci vám ukázat breyera podle mých představ. Všichni jej sice znáte, ale on je prostě tak nádherný! Z této CL jsem znala Doubleho, Pierrota a Snowflake. Jak jsem klikla na ranchi Kiiki na odkaz od Albíka všimla a tam jsem klikla na další odkaz a on tam Iron stojí a kouká a dále za textem vidím.... $30 ! Je toto možné?!


Asi je, ale stejně bych si ho nemohla pořídit (nevíte někdo kolik stojí poštovný z USA?:-D).
Já prostě miluju vraníky! A na tomto moldu ještě více!! Taky mě hrozně uchvátila jeho ohromná a vypracovaná očka! prostě BH mých snů!!! Ach! Jak já ho zbožňuju!Další bude.... Nejmenovaný kůň :-D

Tohohle koníka bych měla dostat teoreticky na Vánoce. Je dost levný na to co všechno obsahuje! Tak ohlávka, pytlík a k tomu nádherný běloušek s jemnýma grošema.

No není úchvatný? Wow teď jsem si vybavila pocit prostě jak bych ho vybalovala ... Je to tak hřejivá myšlenka :-DA další na scénu půjde Íďa!

Tedy Idocus. Narozdíl od bělouše se nějak nepohybuje a to se mi na něm taky hrozně moooc líbí!

Taky si budu přát k Vánocům! Idy se mi líbil hned co jsem ho poprvé uviděla, ale nikdy mě nenapadlo, že bych si ho chtěl přát! Nevím co bych o něm dále psala, ale hrooozně mooc si ho přeju!

5.září 2009

5. října 2009 v 21:13 | Bandit |  Deník
Ještě včera pozdě večer jsem nastříhala 9 dek. Dneska jsem sešila a každý SMík se teď pyšní ať už žlutou, modrou nebo růžovou dekou. Všechny nafotím a dám sem. Kdyby někdo měl zájem o takovouhle pidideku mi napíše a za 15 kč (včetně poštovného!!to znamená, že dečka stojí 5kč, je možno předávání na AS 2009) mu ji prodám.
Ráno si vzala Annie na vyjížďku do lesa Centellu, která už toho má na ranchi plné zuby. Neustále pomáhá s přípravou na zimu, tahá dřeva apod. Já odešla do školy a An zatím šla do venkovní jízdárny odtrénovat Caba, An a Fany. Já jak jsem přišla tak zrovna odpočívala, já se najedla a už jsem valila na trénink. Po tréninku jsem chtěla něco na Capovi zkusit. Bylo celkem teplo a tak jsem ho do výběhu dala bez deky. Po chvíli jsem ho přivedla k ohradě a vyšplhala se na ni. Po té jsem se mu vyšvihla a hřbet. Polekaně uskočil, ale brzy si vzpoměl na starší časy a poslouchal jako beránek, teda nebyla jsem na něm ani minutu. Nemůžu ho ještě zatěžovat! Annie mě přivítala se slůvkem ,,šílené" jak přicházela pro Sandmoona z výběhu. Za chvíli jej dovedla nachystaného a poprosila mě o nějaké ty překážky. Šla jsem teda na hroudu a tam jsem udělala stezku a lehké překážky.
Teď už jsou koníci nakrmení a spokojeně dřímají, teda... ále Punťa zase šel ke krabici s krmením. No hold ho už budu muset zavřít :-D

Fotka by heli - Sisinka a Capitano

Polaris

5. října 2009 v 20:46 | Bandit |  Breyer
Dalším krásným koníkem bude Polaris. Má velice zvláštní, ale krásné zbarvení. Nevím jak bych to řekla, ale jeho hlava mi připomíná nějakého dravého ptáka :-D. Hrozně se mi líbí i jeho postoj, sice má odstavec, ale takový pidi přece nemůže nic zkazit! Hříva a ocas-hřiva je překrásně vystižena a ocas taktéž, jeho barvička koníkovi skvěle sedne!
Tak celkový dojem noo... 9/10, nekoupila bych si ho :)

Zdroj obrázku: breyerhorse.cz

4.října 2009

4. října 2009 v 19:27 | Bandit |  Deník
Dneska jsem nemohla ráno spát atak jsem šla pomoct Annii při krmení SM. Říkala, že bych měla udělat deky pro všechny koníky. Zamyslela jsem se, chystám se na ně už dlouho, ale pořád mi ještě není jasný styl. Deky nebudu obšívat, dělala bych to asi týden! Dneska odpoledne jsem udělala islandské sedlo... No, dělala jsem ho podle jedné knížky a podívám se na internet a ono tam je uplně jiné! Ale tak, není nejhorší... určitě ho čekejte v shopu! Pak tam bude uzdečka a dneska začnu s ledvinkou pod sedlo. Až bude hotová uplácám SMíkům dečky.. Já vím no, slibvala jsem toho dost, ale zítra zas škola, trénink :(.

Dneska jsem už v polovině druhé scénky na AS, musím se pochválit :-D, ale nejhorší na tom je, že mi chybí to nejhlavnější to podstatné ve scénce! Ne, koníky mám, ale nemám j.... jednu věc :-D

3. října 2009 (štístko)

3. října 2009 v 19:58 | Bandit |  Deník
Ty jo! Já jsem šťastná! Lintith je hrozně hodná! Děkuju moc! Cap bude mít ohlávku! Jupíí! Ale seberu mu ji :-D Na uvítanou ji dostane moje budoucí kobylka Belle, u nás bude nejspíš Pretty --- (něco dál :) ).
Ale už k novinkám. Dneska jsem s mojí kámoškou udělala takovou... No půl arénu :-D s reklamama. No, až na to, že se to rozpadalo po cestě k nám je to hezké :-D Vyfotili jsme tam (teda Heli fotila) tři vybrané SM a pak Gwen a Capitana. (Gwen je clssic klisna od Hely). Gwen nám i předvedla uzdečku mé výroby-dám jí do obchodu. Fotky mi Helča donese ( díky ti :) ). Jinak Annie dneska trénovala. Které koníky neodtrénovala byli ve výběhu. Jo a ještě k tomu focení :-D Fotky jsou rozmazané kvůli třem důvodům: Byla zima a Helči se klepaly ruce, foťák vypověděl službu a tak se fotilo mobilem, neustále otravoval jeden chlapík ze štábu a to můj kocour :-D

Asi vše- fotka ©♥*heL!« a můj Capitano

Capitano

2. října 2009 v 20:33 | Bandit
Jméno: Capitano (SN: Cappy)

Přezdívka: Cap

Pohlaví: Hřebec

Plemeno: Hannover

Zbarvení:Dark bay

Narození: 7.4. 2006

_________________________

Cap by byl skvělý parkurový kůň, však už s parkurem začínal, ale dostal nemoc kloubů a teď se na něm nesmí jezdit, ale toto nařízení od zvěrolékařů v zimě skončí! Konečně už bude Cap ve formě! Povahou je velmi přátelský a odvážný. Je to můj jediný (zatím) koník velikosti classic.

Cabernet

2. října 2009 v 20:18 | Bandit
Jméno: Cabernet (SN: Braid)

Přezdívka: Kabí

Pohlaví: Hřebec

Plemeno: Perevuian paso

Zbarvení: Pinto

Narození: 6.5. 2001
_________________________

Kabík je náš skvělý drezurní koník. Je o něco starší než ostatní hřebci a chová se jako pán, nikdo mu to nedává za zlé! Nikomu vůbec nevadí, že je jediný na ranch rozumný :-D ! Má velice nádherné zbarvení a dobrý původ! Samozřejmě má PP.

Sandmoon

2. října 2009 v 20:13 | Bandit
Jméno: Sandmoon (SN: Walker)

Přezdívka: Miky, Sed

Pohlaví: Hřebec

Plemeno: Mustang

Zbarvení: Dun

Narození:25.5.2005

_________________________

Miky je nejlepší crossový kůň na našem ranchi. Není bojácný, ale často mívá roztržitou náladu a to je u něj nejhorší. Jinak je jako gentlmen a klisničky si ho nemůžou vynachválit :)

2. října 2009

2. října 2009 v 18:04 | Bandit |  Deník

Je to celkem krátká doba co jsem naposled napsala.... Důvody jsou prosté- škola, tréninky a má záliba čtení. Postě mě teď PC nějak neba a když už tu sednu tak si zapnu pfs a připravuju nový layout. Hrooozně se omlouvám Kiiki, Camaře a Kac, že k nim nechodím, ale prostě... ↑ :-D Ale zítra.. zítra mám volno a půjdu s kámoškou fotit koníky! Vím... dávno jsem vám slíbila nějaké fotky, ale ty ještě nejsou v PC xD

Annie teď trénuje v plném proudu a já si zatím někdo propůjčuju její koníky a zkouším jím ušít dečky. Budu je dělat jinší než pro classic, budou velmi jednoduché, ale o krásu tu přece nejde :)