Leden 2010

28.1.10

28. ledna 2010 v 21:26 | Bandit |  Deník
Co já? Dneska jsem byla poprvé v hopu. Je to prostě super ikdyž jak se zdá hrozná makačka... Ještě nemám jisté, že tam budu chodit, ale to až za týden ;) Achjo... Helča nemůže na FD. Našli jsme ještě nějaké argumenty s jemiž by Hela svoji mamku oblomila tak snad jo! Ještě tlačí čas, páč už je jen 5 volných míst! Moje známky - měla jsem samý až na dvě dvojky. :)

Breyeři: Mají se skvěle, ale hrozně jim vadí jak je venku. Koníky nebereme vůbec na vyjížďky nýbrž na procházky. I tam je spousta legrace. Akorát to vidíme špatně s těmi novými posilami. Jednoho koníka mám 100% jistého k narozkám (21.3.), ale zbytek? Nwm. Asi ani ten AQH hřebec nebude :( Ale snad jo. Nejvíc bych chtěla asi jeho, jestli vyjdou peníze tak beru Justu.

Zítra by se tu odpoledne měly zjevit fotky, protože jsem s Heli fotit. Teda pokud seženu foťák. Teď jsem z taťky tak tak vymámila FD a ještě foťák který jsem mu jednou zamomněla vrátit? (No jedno ne, ale jednou ho to pořádně nakrklo xD)

Dobrou noc přeje Bandit!

22.1.2010

22. ledna 2010 v 19:00 | Bandit |  Deník
Zase jsem se dlouho neozvala :) Já vím... Důvody asi každý školou povinný zná - je pololetí! Teď toho mám i celkem dost a když se nudím tak k mému údivu nejdu k PC, ale třebas si lehnu ke knížce a nechám se unášet :) Dost o mě teď ranch:

Chystáme se k nám koupit hřebce quarter horse k naší Appendix. Capitano to jednou uslyšel a hrozně ho to vyděsilo. Snad se potom nebudou prát! Ale to je ještě budoucnost :) Hůře na tom jsou SM - sněhu je na ně až příliš a tak se pryč z areálu dostanou jen zřídka kdy. Annie to ani nevadí, protože je stejně jako já trošku nemocná a taky už pomalu zase dává do kondice koně, kteří se v březnu budou účastnit soutěží. Taky určitě pojedu na FD! Hrozně se těším :) Jelikož jsem ze slezska pojedu do Brna. Většina lidí sice říká, že Onyx není moc pěkný, ale náhodou mi příjde excelentní!!
O ranchi asi vše.

Zase tu pár dní nebudu jelikož musím (nemusím, ale chci) udělat dessy pár jedincům, kteří mě žádali. Taky mám za úkol dát znovu do provozu můj druhý blog. Hrozně to tam ochablo! Aj, už zase se mi zavírají víčka :(

Pa

Z dobré vůle xD.... (MVS)

16. ledna 2010 v 19:35 | Bandit
EMR je v další soutěži... Lépe řečeno v druhé. Jak Zigi psala - o hlasy se žadonit nesmí, ale určitě si tam najdete favorita ;) Je to na: http://pwdlosthorse.blog.cz/1001/memorial-snehove-vlocky-1-kolo Já tam mám Sapphira ;)

9. ledna 2010- Foto

9. ledna 2010 v 20:56 | Bandit |  Fotky koníků
Je jich celkem málo...9. ledna 2010

9. ledna 2010 v 20:46 | Bandit |  Deník
Dneska jsem si dovolila trošku přispat :) Vstávala jsem kolem půl desáté... Annie se zrovna vracela s Centellou s ranní vyjížďky. An vypadala naštvaná a pak mi pověděla, že už dneska nebude jezdit, že je to hotová zabijačka. Venku totiž byla šílená ledovka! Tak jsem vzala lopatu a hajdy do výběhů odhrnovat horní vrstvu ledu. Pod ním byl skvělý měkký prašan. Kolem poledne jsem sebou vzala Capa, Appy, Sapa a Sandyho ven abych mohla něco nafotit. Fotky jsou celkém povedené za což jsem ráda xD A taky jsem převelice šťastná, že všichni koníci - teda kromě Sí, která má trošku poraněnou nožku z toho ledu- dnešek ve zdraví přežili! Taky mám jeden problém s Julčou. Lak selhal a za mou blbost kdy jsem jí nechala u koníků, kteří se sušili venku, tak se jí barva íleně poškodila. Teď už nevím co s tím... Asi zas přebarvím. Taky jsem se rozhodla, že nadobro zruším EMS! Budu dělat věci spíše na přání... Bude to, že já budu zveřejňovat výrobky pro koníky a když se to někomu bude líbit napíše mi na mail....
Příští týden budu zase vytížená školou. Je to teď nemožné, ale v hlavě mám takový chaos, že ani nevím kdy co mám mít hotové tak jsem popsala celou A5 těmi (přiblblými) úkoly. Taky chodím skoro každý den na rehabky. Je to sice otrava, alespoň to pomáhá mým vadným nohám. Jak jistě víte - nebo nevíte - sekla jsem z voltiží, kterou jsem dělala skoro 7let a konečně mám jasno v tom co budu dělat! :)
Tak pá a a chvíli ty fotky! :)

Julča a Lí

1. ledna 2010 v 18:38 | Bandit
Nevím zda si toho někdo všiml, ale naše dvě SM klisničky postihla velká proměna. Jsou o dost tmavší a myslím, že i hezčí. Stalo se to takhle-Obě dvě měly barvu, která slézala při doteku. Tak jsem je nalakovala a ona slezla úplně, ale hlavní je, že tam nádech zůstal, protože třeba Julča má základovku černou :-D

Julča:
Která je hezčí?

Šťastný nový rok 2010...

1. ledna 2010 v 0:00 | Bandit
.... vám přeje Equine manor ranch!
Rok utekl jako voda a s námi se loučí rok 2009.
Každý si jej vyloží jinak - buď špatně, dobře... atd.
Podle mě - asi jako každý rok přinesl něco
dobrého a něco zlého. Přání která se nám nesplnila
se nám doufejme vyplní v právě začínajícím roce

2010

Žijte naplno!
Moc děkuji všem svým návštěvníkům!