22.1.2010

22. ledna 2010 v 19:00 | Bandit |  Deník
Zase jsem se dlouho neozvala :) Já vím... Důvody asi každý školou povinný zná - je pololetí! Teď toho mám i celkem dost a když se nudím tak k mému údivu nejdu k PC, ale třebas si lehnu ke knížce a nechám se unášet :) Dost o mě teď ranch:

Chystáme se k nám koupit hřebce quarter horse k naší Appendix. Capitano to jednou uslyšel a hrozně ho to vyděsilo. Snad se potom nebudou prát! Ale to je ještě budoucnost :) Hůře na tom jsou SM - sněhu je na ně až příliš a tak se pryč z areálu dostanou jen zřídka kdy. Annie to ani nevadí, protože je stejně jako já trošku nemocná a taky už pomalu zase dává do kondice koně, kteří se v březnu budou účastnit soutěží. Taky určitě pojedu na FD! Hrozně se těším :) Jelikož jsem ze slezska pojedu do Brna. Většina lidí sice říká, že Onyx není moc pěkný, ale náhodou mi příjde excelentní!!
O ranchi asi vše.

Zase tu pár dní nebudu jelikož musím (nemusím, ale chci) udělat dessy pár jedincům, kteří mě žádali. Taky mám za úkol dát znovu do provozu můj druhý blog. Hrozně to tam ochablo! Aj, už zase se mi zavírají víčka :(

Pa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiiki - Tvé jedinečné SRko kiiki - Tvé jedinečné SRko | E-mail | Web | 22. ledna 2010 v 22:11 | Reagovat

- jj škola škola :/ taky si ráda odpočnu :)
- jů jaký ten QH bude? snad se nebudou prát  8-O no já glossy nemusím.. já si ho asi nechám přemalovat. moc se na tebe na FD těšíím! :)
- to je ok ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.