9. ledna 2010

9. ledna 2010 v 20:46 | Bandit |  Deník
Dneska jsem si dovolila trošku přispat :) Vstávala jsem kolem půl desáté... Annie se zrovna vracela s Centellou s ranní vyjížďky. An vypadala naštvaná a pak mi pověděla, že už dneska nebude jezdit, že je to hotová zabijačka. Venku totiž byla šílená ledovka! Tak jsem vzala lopatu a hajdy do výběhů odhrnovat horní vrstvu ledu. Pod ním byl skvělý měkký prašan. Kolem poledne jsem sebou vzala Capa, Appy, Sapa a Sandyho ven abych mohla něco nafotit. Fotky jsou celkém povedené za což jsem ráda xD A taky jsem převelice šťastná, že všichni koníci - teda kromě Sí, která má trošku poraněnou nožku z toho ledu- dnešek ve zdraví přežili! Taky mám jeden problém s Julčou. Lak selhal a za mou blbost kdy jsem jí nechala u koníků, kteří se sušili venku, tak se jí barva íleně poškodila. Teď už nevím co s tím... Asi zas přebarvím. Taky jsem se rozhodla, že nadobro zruším EMS! Budu dělat věci spíše na přání... Bude to, že já budu zveřejňovat výrobky pro koníky a když se to někomu bude líbit napíše mi na mail....
Příští týden budu zase vytížená školou. Je to teď nemožné, ale v hlavě mám takový chaos, že ani nevím kdy co mám mít hotové tak jsem popsala celou A5 těmi (přiblblými) úkoly. Taky chodím skoro každý den na rehabky. Je to sice otrava, alespoň to pomáhá mým vadným nohám. Jak jistě víte - nebo nevíte - sekla jsem z voltiží, kterou jsem dělala skoro 7let a konečně mám jasno v tom co budu dělat! :)
Tak pá a a chvíli ty fotky! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiiki - Tvé jedinečné SRko kiiki - Tvé jedinečné SRko | E-mail | Web | 17. ledna 2010 v 23:19 | Reagovat

trošku přivstat do půl 10? wow  :D tak to já většinou ještě spim :D jojo, ten led je pěkně nebezpečný! takže tatka nakonec pochopil, že už voltiž dělat nechceš? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.