Únor 2010

27.2.2010

27. února 2010 v 21:39 | Bandit |  Deník
Ahojte! Novinka k blogu ranche - možná jste si nevšimli, ale jsou znovu zprovozněny layouty na přání. Doufám, že teď se to obejde bez zbytečných zmatků...

Něco o mně - ten hip-hop mám už na 50% jistý! Uvidím příště!

S tím radikálním prodejem a koupí koní jsme už skoro skoncovali - už zbývá aby k nám přijel jeden koník a hotovo! (Na obrázku Netelige Rose). SM teď všichni žijí tréninky a jarní přírodou. No co! Po zimě všichni uvítali staré dobré a hřejivé sluníčko :) Classici jsou teď spolu jsou zase rozhádání. Ty jejich nálady mi často lezou krkem, ale oni se zase usmíří! O jarních prázdninách plánuji (až za týden :( ) že nafotím koníky do profilů a pak možná (když se povede) poletí nějaká pěkná fotečka do Show Champions 2010.

Možná jste si všimli, ale byla jsem v BRR 2010 - díky za nominaci! Bohužel jsem už v druhém kole vypadla, ale jsem díky otázkám o něco chytřejší xD

Už nemám nic na srdci! Pa a asi už dobrou noc!


Esprit

24. února 2010 v 18:43 | Bandit
Da devoši jsem našla asi 5 fotek s Espritem, jelikož ty ostatní byly rozmazané dám tu jen dvě ;)
↑↑Nádherná fotka!

23.2.2010

23. února 2010 v 21:18 | Bandit |  Deník
To jsem si řekla, že budu víc přidávat, ale ono to nejde :-D...

...Je to tu totiž hrozně napilno. Dnes odjížděl i náš hřebeček Catalin. Místo něj jsme si našly opravdu krásného hnědého hřebečka. Zítra odjíždí Fany. Ještě dneska brzo ráno k nám dorazila krásná appaloosa Netelige Rose a zítra očekáváme poníka ve zbarvení plavák - Aristocrat.
Dlouho jsem nenapsala co dělají naši dva classici. Jako vždy chodí na vyjížďky a trénují. Začíná být opravdu teplo! SUper!

Layout? Já už to neumím :( Nemám nápady atd atd atd.... Prostě až budu mít náladu bude tady..

Zítra bych měla nafotit naše tři SM. Možná i vyfotím classiky.

Pa a dobrou! (já už asi půjdu spát, zítra musím dříve vstát - češi hrajou hokej! xD )

22.2.2010

22. února 2010 v 19:54 | Bandit |  Deník
Pardon, pardon.... Zase moc nepíšu a k nikomu nechodím, ale můžete být rádi - nemám co číst! Takže tu budu častěji ;)

Zatímco jsem byla pryč jsme prodali July Beauty a zítra či pozítří by k nám měla dorazit nová kobylka. Důvody vám neprozradím.. (tedy ano - July měla jako ostatní špatné barvy tak jsem to smyla a maluji teď akrylkama..) Demiina náhradnice Spirit Soul už je u nás zabydlená a rozumí si ze všema klisnama. Tedy hlavně s Fany, která nás bohužel také opustí. Už jsme s Ann taky vyhlídly poníka do našeho chovu. Více neprozradím :)
Už jsem vymyslela jméno pro toho koníka, který by k nám měl přijet 21. 3. 2010 ... Já nevím jestli ho mám prozrazovat - bojím se že se někdo bude opičit.
Další můj výmysl by byl jako soutěž - tady nemám šanci, že by se někdo přihlásil ale podle mě je to originální a zajímavé: The four seasons - prostě fotky z každého ročního období ;) (opičáky vraždím! ;) )

Už nevím co dál - těšte se na nový lay - du se do něj pustit paá!

10. 2. 2010

10. února 2010 v 20:06 | Bandit |  Deník
Zase se ozývám ;) Asi jste si všimli, ale dala jsem si pauzu. Blog je přece pro zábavu a ne každodenní povinnost - nějaká ta přestávka neuškodí, ale naopak! Přidá chuť ;)

Na ranchi se toho moc neděje. Všichni už se těší na březen kdy k nám přijede nový koník :) Annie pořádně trénuje koníky na sezonu! Prodali jsme bohužel naše dva koníky. Tedy Punťu a Demi. Demi nedokázala zapadnout mezi koňské kamarády a jaksi jí to tady moc nešlo. Dobrá kamarádka Annie právě sháněla dostihovou klisnu a sama jednu prodávala. Demi byla (už) se svou majitelkou jako jedna duše a klisna, kterou nám nabízela je naprosto úžasná! Punťa už putoval do soukromé farmy poníků kde bude ve svém živlu. Nám na ranchi oba moc chybí a bylo skvělé tu mít i poníka. Zvažujeme koupi nějakého.

Taky bych vám měla oznámit, že příští týden tu opět nebudu, protože jedu na lyžák.

Zatím pa! A dobrou!