Dituš nestíhá :D

30. března 2011 v 16:55 | Bandit
Ne, nejmenuji se Dita, to mě jen tak napadlo Ban-Dita :D Ale je to pravda, nestíhám. Jelikož jsem po nemoci (ehm už 2 týdny) znova ve škole. Musela jsem se srovnat s během učení a dopsat všechny sešity. Ano, to mě ani neomlouvá, ale ještě tady je akademie. Jojo a naše třída je proslulá svou taneční historií - totiž na Halloween jsme udělali Shaun The Sheep + MJ Thriller a za to získali zasloužené 1. místo (:-D). Máme zase udělat něco tanečního a my si vzali pořádné sousto :D Ale jestli se to povede měl by to být zážitek. Jestli budete hodní, dám vám sem potom video :D (PS: jsem ve čtyřech sestavách z osmi :P)
Ale k ranchi. Mám nafocené dámské sedlo. No, přestalo se mi líbit :D A taky se konečně někdo ozval ohledně práce u nás na ranchi. Už je u nás ten dotyčný člověk zaměstnaný a trénuje naše koně :) Do budoucna plánujeme koupit nějakého koně, ale nejdříve v červenci. Teď se spíše zaměřujeme na zdokonalení a zvětšování areálu. Odkoupili jsme pozemek vedle lesa a plánujeme tam postavit halu. Z té staré je skladiště, ale celkově ta hala byla hrozně maličká a ne moc použitelná. Stavba stáje se momentálně trošku pozastavila, ale o víkendu by měli zase dorazit dělníci a dokončit. Potom se doveze materiál na podestýlku a parade :)
Zase vyrábím! :D Chápe te to? Pro sebe jsem vyrobila krémovohnědé westernové sedlo, na to že je moje první westernové celkem jde, ale potom jsem vyrobila jedno i Heli (elsa), a to už je bych si i dovolila říct na úrovni :D Fotky dodám... někdy :D
A velká novinka :D Zakládám můj vlastní nezávazny obchůdek. Chtěla bych si trošku přivydělat a podělit se s vámi o své výrobky. Jednalo by se spíše o sedla a koženkové věci, ale také deky na koně a různé šité věci na jezdce. A ke slovu nezávazný - bylo by to takhle: jelikož se mi doma výrobky hromadí a mým dvoum koníkům jsou navíc, vždycky bych něco vyrobila, vyfotila, dala na blog a buď si to někdo koupí nebo ne ;) Bylo by to tak 2x za měsíc, ale...
Jej... jsem se nějak upsala.. valím do gymnastiky pá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elsa elsa | Web | 30. března 2011 v 19:08 | Reagovat

Ban-Dita..dobrý..:D jo, akademie bude mega :) To sedlo pro mě už máš? :) Si zlatáá..Z obchůdku si určitě něco pořídím :) :-)

2 Bandit Bandit | Web | 30. března 2011 v 20:35 | Reagovat

[1]: Nemám ještě poprsák a jeden podbřišník dodělaný ;)

3 Lanya Lanya | Web | 31. března 2011 v 16:11 | Reagovat

BanDituško :D taky jsem se ulejvala doma...Ve škole je to teď sranda..:/ :D
ááá sedla nafooť!! A těším se na nezávazný obchůdek..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.