Breyer

Bluegrass Bandit

30. listopadu 2009 v 13:57 | Bandit

Po dlouhé době konečně přidávám breyera týdne. Tentokrát to bude patronka Equine Manor ranche Bluegrass Bandit!

Blue je nádherně zbarvená. Má celkem nevýrazné grošování a nožky dost tmavé. Hodně se mi barevně líbí její hlava a ocas - skoro doběla. Mold je to podle mě velmi vydařený. Bandit je mimochodnice a to se na moldu pozná. Levá strana vepředu a pravá vzadu. Určitě bych jí na ranchi chtěla - moc se mi líbí! Ale to až někdy později až rozšíříme traditional :)


Newsworthy

19. října 2009 v 17:40 | Bandit

Poměrně málo je breyer koníků ve skoku. Mezi ně patří i krásný bílý koník Nuf. Mně osobně se líbil už na první pohled. Je do detailů propracovaný a barevně vystínovaný jak živý. Problém-jsem už s tím otravná, ale podstavec. No...připouštím hodí se!Na koníkovi mě fascinuje taky jeho soustředěný a zároveň roztomilý kukuč! Celkově je Nufy nepřekonatelně krásný!....

.......A tak je Newsworthy na mém dlouhém koníků breyer :-D


Polaris

5. října 2009 v 20:46 | Bandit
Dalším krásným koníkem bude Polaris. Má velice zvláštní, ale krásné zbarvení. Nevím jak bych to řekla, ale jeho hlava mi připomíná nějakého dravého ptáka :-D. Hrozně se mi líbí i jeho postoj, sice má odstavec, ale takový pidi přece nemůže nic zkazit! Hříva a ocas-hřiva je překrásně vystižena a ocas taktéž, jeho barvička koníkovi skvěle sedne!
Tak celkový dojem noo... 9/10, nekoupila bych si ho :)

Zdroj obrázku: breyerhorse.cz

Secretariat

28. září 2009 v 10:23 | Bandit
Dalším breyerem bude slavný dostihový kůň Secretariat.
Koník se mi velmi líbí, jeho podstavec nehraje žádnou velkou roli a je i pěkný, vypadá jako písek. Ale štve mě, že má úplně stejný jako Smarty-mohli by už dát konečně něco nového. Secret má velmi pěknou barvu a krásně nabarvené nožky! Mold je hezky v pohybu, přece by dostiháka nedali na mold třeba Idocuse! nejvíc mě taky zaujaly jeho parádně vypracované svaly!

Nevím čím to, ale radši bych si koupila Smartyho, mám radši tmavší koně :)

Mon Gamin

25. září 2009 v 21:18 | Bandit

Mon Gamin jako živý je skvělý parkurový kůň. Mě osobně se líbí jak živý tak jako breyer. Je skvěle propracovaný a při přimhouření očí vypadá jako opravdový. Nemám mu co vytknout! Tohohle koníka prostě zbožňuju. Líbí se taky moc jeho kopýtka, alenemám moc ráda koníky s podstavcem. Tady mluvím spíše o Rags, ale Gaminův (Idealův) jde hezky schovat a neubírá koníkovi krásu. Ale ikdyž jsem se tady rozplývala nad jeho krásou, je tu jeden koník na jeho moldu který je snad nejhezčí na světě! Jo je to Ideal!!

Určitě bych oba koníky brala dom! Snad si je za rok budu moci koupit ;)
Zdroj obrázku: breyerhorse.cz
 
 

Reklama