Deník

Včera a dnes..

27. února 2011 v 22:42 | Bandit
..ve znamení lesa.
Včera vzala Alice Ijáčka na dlouhou trasu kolem rybníka. Bylo krásně, svítilo sluníčko a trošičku tálo. I tak měl Ijáček sněhu po kolena. Fotky se celkem povedly a můžete je vidět článek zpátky.
Dneska už bylo o dost méně sněhu a Alice dostala bojový úkol. Její sestřenka ji požádala jestli by nevzala Gamiho na vyjížďku. Sice byla jízda divočejší, ale když Lis sedlo dala na Portyho, dala se zvládnout.
EMR teď připomíná staveniště. Sedlovna ještě nemá omítku a ve vevnitř také ještě není úplně dokončena. Na velké louce trčí čtyři kolíky, vyznačujíci velkou venkovní jízdárnu, která se bude dělat co nevidět. Stáj - dvojka - už má základy. Co nevidět už taky snad bude hotová.

12. 2. 2011

12. února 2011 v 16:41 | Bandit
Dneska bylo velmi krásně, proto šli koníci všichni komplet ven. Alice vzala Portyho na vyjížďku. Oblékla se westernově, ale anglické sedlo dojem kazilo. Jelikož Portymu nedáváme poslední dobou moc uzdečky, připla Lis dvě vodítka na ohlávku. Moc dobře se jí s tím nejelo, protože je zvyklá na otěže. Po vyjížďce jsem zavelela, že se půjde fotit do profilů. Připravila jsem SMka, kteří byli poslušní takže jsme je nemuseli mít na ohlávkách, poté šli Classici, kde Appen vyváděla tak jsme ji dali raději ohlávku kdyby náhodou. Velkým jsme dali ohlávky i s vazáky :) Alice se oblékla do nových závodních rajtek a nového trička. Když jsem všechno sklidila, šla jsem fotit sedlovnu, která je už skoro ve finále :) Fotky čekejte co nejdřív ;) PS: Velká rekonstrukce e-ranche se blíží :D

Ach to léto...

17. července 2010 v 18:37 | Bandit
Chvílemi si stěžujeme na úděsnou zimu, deštivé počasí a nyní na hrozná horka. Zítra to končí, mají být bouře atd.
U nás na ranchi trénujeme kolem šesté ráno a deváté večer jinak to nejde. Koníkům to vedro leze krkem.
Zítra brzo ráno jedeme do Českého Švýcarska. Budeme tam do středy večera. A v úterý a ve středu budeme v Liberci. Mě se do zoo teda ani moc nechce takže půjdu asi se sestrou nakupovat. Koníka možná vezmu jenom jednoho a to nějakého SM.

Držte mi palce ať zítra nezdechnu v autě a mějte se! Ve čtvrtek snad už budu zase v provozu ikdyž to teď nejsem vůbec :D

.

Bájo

23. června 2010 v 19:18 | Bandit
Zase píšu o mně, ale já nevím poslední dobou mám fajn náladu :-D Je to něco trošku více osobní no... Dneska třídní něco mluvil o moji prezentaci a něco o mhouření očí a jedničce. On nás učí děják. Že bych měla nakonec samý? Nevím to jistě páč jsem zrovinka měla hrozně zajímavou knížku tak si toho z dneška moc nepamatuju.
Koníci se mají fajn. Včera jsem fotila s novýma věcma. Už se těší na prázdniny - přijede nová posila. A o Capitanovi musíme ještě hodně diskutovat. Nu což uvidíme.

PS: Fotky Tu budou asi až za dlouho - nebaví mě je zmenšovat, ale snad se někdy dočkáte ;)
.
(Fotka z 25.4.2010) - fotila Helča :) Ja byla jen asistent páč se mi vybil foťák :(

Zase ... :D

21. června 2010 v 16:27 | Bandit
Měsíc a čtyři dny jsem tu nebyla. Toto letí. Teď jsem musela hodně zabrat na výzo, ale stejně budu mít jednu dvoju z dějáku....
Koníci se mají fajn až na to počasí. Bohužel budem asi muset prodat Capitana. Nohy má horší a horší a on potřebuje maximální pěči, ale u nás máme málo lidí...
Zatímco jsem tu nebyla jsem trošku i varáběla. Totiž jedna hodná paní z čalounictví mi prodala pěknou hromadu koženky za 50kč :-D

už nevím co dál.. Snad jen, že by se tu mohly někdy zase objevit fotky.
Alice a Linda
Sestřenky xD

26.3.2010

26. března 2010 v 20:37 | Bandit
.
Ahojky. Zase jsem se sekla, ale což xD Začnu od nejnudnějšího-mě. Včera byla konference o zeleni. Na začátku tam jel můj příšerný film - 60 obrázků + hudba. Pak byly prezentačky. Potom jsme šli my hiphopáci vystupovat. Myslím, že se nám to celkem povedlo. Ikdyž většinou byli na hlavní scéně kluci.

Teď ranch. Včera k nám přijel nový koník! Je to nádherný andaluský hřebec. Dlouho jsem ho před ranchem utajovala a tak byl první efekt dokonalý! Annie zapomněla na půl hodiny mluvit a jen se dívala na toho krasavce. A ani vy jste o něm moc nevěděli. Jmenuje se Portofino - prosím nekopírujte jméno. Fotky určitě někdy uvidíte!

Už nevím co dál :( Žene se bouřka tak zatím pa!

Celý týden

21. března 2010 v 17:22 | Bandit
Po dlouhé době se ozývám. Je toho moc ikdyž málo xD Venku začalo jaro a tak jsem tam byla včera celý den a ani jsem se nezmohla vzít nějaké koníky fotit. Dneska mám sice narozky, ale můj velký dárek dorazí asi až za týden nebo dříve.. takže jsem dostala samé drobnosti :)

Koniši se mají fajn. Od pátku tráví celé dny venku. Moc se jim to zamlouvá! Annie bere každý den hodně koní na vyjížďku do lesa. I já beru dva velké pryč od jízdárenského prostředí. Dneska jsem taky dospěla k názoru, že by přeci jen mohl k nám přijet ten Quarterský hřebec. Není moc drahý a našemu chovu by to přispělo :) Ještě uvidím ;) Taky přijede nový arab. Capitana to samozřejmě žere, že to jsou dva hřebci a taky tady po ranchi kolují, že přijede i nějaký další hřebec! Ale tohle je ještě budoucnost :-D

Už nevím co dál. Nevím kdy se zase ozvu, páč musím ještě dodělat dess pro Earth, který je téměř hotový a udělat nový lay pro vivi, páč já už ten email smazala a v pc to nemám.. ale nevím proč :(

Hmm.. celý týden :)

12. března 2010 v 20:33 | Bandit
Zase se omlouvám, že nepíšu, ale furt něco dělám a to mě baví tisíckrát více než trčet u PC ;)

Dneska jsem byla s klukama a holkama v Ově a byla hrozná sranda :) Koupila jsem si conversky a gaťky do hopu.

Koníci jsou všichni v celkem dobré náladě. Jsou bujní páč na ně jde jaro a je vidět, že jsou i celkem zklamaní, že to ,,jaro" zatím není vůbec znát. Nedávno jsem vyrobila dvě stejné uzdečky pro Sm - jsou celkem pěkné a dobře se využijí. Cap a Appendix už jsou zase usmíření. Totiž hádali se kvůli tomu, že Capovi vadilo, že Appy by se s ním nebavila kdyby měla toho svého hřebce. Na což jsem ji uklidnila, že nejspíš žádný nebude :) Budeme mít sice nového koníka, ale to je všem známý arab Onyx pro FD.

Pardon, ale zase letím... Papapa! :-D Vaše veselá Bandit xD

27.2.2010

27. února 2010 v 21:39 | Bandit
Ahojte! Novinka k blogu ranche - možná jste si nevšimli, ale jsou znovu zprovozněny layouty na přání. Doufám, že teď se to obejde bez zbytečných zmatků...

Něco o mně - ten hip-hop mám už na 50% jistý! Uvidím příště!

S tím radikálním prodejem a koupí koní jsme už skoro skoncovali - už zbývá aby k nám přijel jeden koník a hotovo! (Na obrázku Netelige Rose). SM teď všichni žijí tréninky a jarní přírodou. No co! Po zimě všichni uvítali staré dobré a hřejivé sluníčko :) Classici jsou teď spolu jsou zase rozhádání. Ty jejich nálady mi často lezou krkem, ale oni se zase usmíří! O jarních prázdninách plánuji (až za týden :( ) že nafotím koníky do profilů a pak možná (když se povede) poletí nějaká pěkná fotečka do Show Champions 2010.

Možná jste si všimli, ale byla jsem v BRR 2010 - díky za nominaci! Bohužel jsem už v druhém kole vypadla, ale jsem díky otázkám o něco chytřejší xD

Už nemám nic na srdci! Pa a asi už dobrou noc!

23.2.2010

23. února 2010 v 21:18 | Bandit
To jsem si řekla, že budu víc přidávat, ale ono to nejde :-D...

...Je to tu totiž hrozně napilno. Dnes odjížděl i náš hřebeček Catalin. Místo něj jsme si našly opravdu krásného hnědého hřebečka. Zítra odjíždí Fany. Ještě dneska brzo ráno k nám dorazila krásná appaloosa Netelige Rose a zítra očekáváme poníka ve zbarvení plavák - Aristocrat.
Dlouho jsem nenapsala co dělají naši dva classici. Jako vždy chodí na vyjížďky a trénují. Začíná být opravdu teplo! SUper!

Layout? Já už to neumím :( Nemám nápady atd atd atd.... Prostě až budu mít náladu bude tady..

Zítra bych měla nafotit naše tři SM. Možná i vyfotím classiky.

Pa a dobrou! (já už asi půjdu spát, zítra musím dříve vstát - češi hrajou hokej! xD )

22.2.2010

22. února 2010 v 19:54 | Bandit
Pardon, pardon.... Zase moc nepíšu a k nikomu nechodím, ale můžete být rádi - nemám co číst! Takže tu budu častěji ;)

Zatímco jsem byla pryč jsme prodali July Beauty a zítra či pozítří by k nám měla dorazit nová kobylka. Důvody vám neprozradím.. (tedy ano - July měla jako ostatní špatné barvy tak jsem to smyla a maluji teď akrylkama..) Demiina náhradnice Spirit Soul už je u nás zabydlená a rozumí si ze všema klisnama. Tedy hlavně s Fany, která nás bohužel také opustí. Už jsme s Ann taky vyhlídly poníka do našeho chovu. Více neprozradím :)
Už jsem vymyslela jméno pro toho koníka, který by k nám měl přijet 21. 3. 2010 ... Já nevím jestli ho mám prozrazovat - bojím se že se někdo bude opičit.
Další můj výmysl by byl jako soutěž - tady nemám šanci, že by se někdo přihlásil ale podle mě je to originální a zajímavé: The four seasons - prostě fotky z každého ročního období ;) (opičáky vraždím! ;) )

Už nevím co dál - těšte se na nový lay - du se do něj pustit paá!

10. 2. 2010

10. února 2010 v 20:06 | Bandit
Zase se ozývám ;) Asi jste si všimli, ale dala jsem si pauzu. Blog je přece pro zábavu a ne každodenní povinnost - nějaká ta přestávka neuškodí, ale naopak! Přidá chuť ;)

Na ranchi se toho moc neděje. Všichni už se těší na březen kdy k nám přijede nový koník :) Annie pořádně trénuje koníky na sezonu! Prodali jsme bohužel naše dva koníky. Tedy Punťu a Demi. Demi nedokázala zapadnout mezi koňské kamarády a jaksi jí to tady moc nešlo. Dobrá kamarádka Annie právě sháněla dostihovou klisnu a sama jednu prodávala. Demi byla (už) se svou majitelkou jako jedna duše a klisna, kterou nám nabízela je naprosto úžasná! Punťa už putoval do soukromé farmy poníků kde bude ve svém živlu. Nám na ranchi oba moc chybí a bylo skvělé tu mít i poníka. Zvažujeme koupi nějakého.

Taky bych vám měla oznámit, že příští týden tu opět nebudu, protože jedu na lyžák.

Zatím pa! A dobrou!

28.1.10

28. ledna 2010 v 21:26 | Bandit
Co já? Dneska jsem byla poprvé v hopu. Je to prostě super ikdyž jak se zdá hrozná makačka... Ještě nemám jisté, že tam budu chodit, ale to až za týden ;) Achjo... Helča nemůže na FD. Našli jsme ještě nějaké argumenty s jemiž by Hela svoji mamku oblomila tak snad jo! Ještě tlačí čas, páč už je jen 5 volných míst! Moje známky - měla jsem samý až na dvě dvojky. :)

Breyeři: Mají se skvěle, ale hrozně jim vadí jak je venku. Koníky nebereme vůbec na vyjížďky nýbrž na procházky. I tam je spousta legrace. Akorát to vidíme špatně s těmi novými posilami. Jednoho koníka mám 100% jistého k narozkám (21.3.), ale zbytek? Nwm. Asi ani ten AQH hřebec nebude :( Ale snad jo. Nejvíc bych chtěla asi jeho, jestli vyjdou peníze tak beru Justu.

Zítra by se tu odpoledne měly zjevit fotky, protože jsem s Heli fotit. Teda pokud seženu foťák. Teď jsem z taťky tak tak vymámila FD a ještě foťák který jsem mu jednou zamomněla vrátit? (No jedno ne, ale jednou ho to pořádně nakrklo xD)

Dobrou noc přeje Bandit!

22.1.2010

22. ledna 2010 v 19:00 | Bandit
Zase jsem se dlouho neozvala :) Já vím... Důvody asi každý školou povinný zná - je pololetí! Teď toho mám i celkem dost a když se nudím tak k mému údivu nejdu k PC, ale třebas si lehnu ke knížce a nechám se unášet :) Dost o mě teď ranch:

Chystáme se k nám koupit hřebce quarter horse k naší Appendix. Capitano to jednou uslyšel a hrozně ho to vyděsilo. Snad se potom nebudou prát! Ale to je ještě budoucnost :) Hůře na tom jsou SM - sněhu je na ně až příliš a tak se pryč z areálu dostanou jen zřídka kdy. Annie to ani nevadí, protože je stejně jako já trošku nemocná a taky už pomalu zase dává do kondice koně, kteří se v březnu budou účastnit soutěží. Taky určitě pojedu na FD! Hrozně se těším :) Jelikož jsem ze slezska pojedu do Brna. Většina lidí sice říká, že Onyx není moc pěkný, ale náhodou mi příjde excelentní!!
O ranchi asi vše.

Zase tu pár dní nebudu jelikož musím (nemusím, ale chci) udělat dessy pár jedincům, kteří mě žádali. Taky mám za úkol dát znovu do provozu můj druhý blog. Hrozně to tam ochablo! Aj, už zase se mi zavírají víčka :(

Pa

9. ledna 2010

9. ledna 2010 v 20:46 | Bandit
Dneska jsem si dovolila trošku přispat :) Vstávala jsem kolem půl desáté... Annie se zrovna vracela s Centellou s ranní vyjížďky. An vypadala naštvaná a pak mi pověděla, že už dneska nebude jezdit, že je to hotová zabijačka. Venku totiž byla šílená ledovka! Tak jsem vzala lopatu a hajdy do výběhů odhrnovat horní vrstvu ledu. Pod ním byl skvělý měkký prašan. Kolem poledne jsem sebou vzala Capa, Appy, Sapa a Sandyho ven abych mohla něco nafotit. Fotky jsou celkém povedené za což jsem ráda xD A taky jsem převelice šťastná, že všichni koníci - teda kromě Sí, která má trošku poraněnou nožku z toho ledu- dnešek ve zdraví přežili! Taky mám jeden problém s Julčou. Lak selhal a za mou blbost kdy jsem jí nechala u koníků, kteří se sušili venku, tak se jí barva íleně poškodila. Teď už nevím co s tím... Asi zas přebarvím. Taky jsem se rozhodla, že nadobro zruším EMS! Budu dělat věci spíše na přání... Bude to, že já budu zveřejňovat výrobky pro koníky a když se to někomu bude líbit napíše mi na mail....
Příští týden budu zase vytížená školou. Je to teď nemožné, ale v hlavě mám takový chaos, že ani nevím kdy co mám mít hotové tak jsem popsala celou A5 těmi (přiblblými) úkoly. Taky chodím skoro každý den na rehabky. Je to sice otrava, alespoň to pomáhá mým vadným nohám. Jak jistě víte - nebo nevíte - sekla jsem z voltiží, kterou jsem dělala skoro 7let a konečně mám jasno v tom co budu dělat! :)
Tak pá a a chvíli ty fotky! :)

25.12.09

25. prosince 2009 v 11:28 | Bandit
Zase -jako u předchozích novinek- se omlouvám, že jsem nepsala, ale měla jsem silnou angínu a horečku (se kterou jsem skákala vánoční laťku)....

Včera jsem byla na všechny koníky sama. Totiž Annie byla s rodinou slavit Vánoce někde v Beskydech. Ráno jsem všechny pustila (do toho skoro jara). Samozřejmě nesmím zapomenout na tu snídani na které si všichni pochutnali :D. Potom jsem koníky zavedla zpátky a už ven nemohli, protože jsem stále nemocná. Odpoledne jsem rozdala dárky. Nebylo jich moc. Mamče s Prďou a Julče s Lí jsem dala dečky, které mají už jinak všichni SM. Jinak taffy už ode mě dostal už asi před týdnem westernovou uzdečku bez udidla, protože ji nutně potřeboval (můžete vidět na obrázku). Appendix taky dostala jeden dáreček předem a to žlutý nylonový vazák který potřebovala ke své ohlávce a včera ještě jsem jí dala uzdečku na které asi půl roku pracuju xDD. Capitano dostal zelenou ohlávku a vazák. Moc mu sluší! :))
Potom už jsem musela s našima chystat rybu atd. Po večeři jsme rozbalovali dárky (žádný BH :(( ). Dostala jsem toho asi nejvíc.. :)

Už nevím co napsat xD

18.12.09

19. prosince 2009 v 10:23 | Bandit
Tenhle článek jsem sice chtěla napsat už včera, ale zkolaboval internet..

Taky se chci omluvitza mou nepřítomnost, ale jaksi jsem neměla chuť. Škola mě nějak vyvedla z míry.. Navíc jsem teď dostala dvě špatné známky. Samo, že jsem tu nebyla jen kvůli škole,ale zatím co jsem nepsala jsem si přečetla 3 knížky o průměru 400 stran..

Kolem ranche už je hrozná spousta sěhu a to koníky tak ohromilo (zvláště ty co vidí sníh poprvé), že se mi ani jednoho nepodařilo dostat do boxu suchého. Včera večer jsem si vzala na focení Appendix a Capitana. Podle mě jsou fotky průměrné, protože ve sněhu koně nebyli moc stabilní - dost padali a taky můj kocourek Fríský se o moje ruce, kde jsem držela foťák neustále otíral... To byli velcí, ale SM mají se sněhem celkem dost problémy. Pro našeho malého Prďu je sněhu moc a tak ještě nebyl venku, ale pouští se s Mamkou do jízdárny.

Za chvíli se můžete těšít na fotky ze včerejška ;)

2. prosince 2009

2. prosince 2009 v 19:16 | Bandit
Takže za 1. se chci mooc omluvit, ženechávám internetový ranch pořád stát, ale teď bohužel jsem dlouho ve škole chyběla a musím si to všechno dodělávat....

K objednaným designům: Designy budu dělat pouze o víkendech!
Včera nám v informatice ukázal učitel jeden prográmek, který je úúplně úžasný! Je lepší než můj oblíbený pfs9! Přijde mi skoro jako photoshop! Je legálně stažitelný a tak už se v něm učím! Určitě budu vytvářet i v něm!

Na ranchi se teď nějak nic zvláštního neděje. Noví koně si zvykli na nové prostředí a normálně trénují. Jenom Capitanovi zase natekly nohy. Zítra by měl přijít veterinář...

29. listopadu 2009

30. listopadu 2009 v 13:10 | Bandit
Ráno bylo jako každé jiné... Já vstávala sice dost pozdě, ale Annie se o koně postarala. Potom si Annie vzala Fany na jízdárnu - tu u ranche ne venkovní. Potom ještě vzala pár koní do lesa. Nechtělo se jí trénovat, protože bylo krásně. Já si vzala nové koníky a Capitana ven a šla jsem fotit. Nejdříve profily což bylo pro mě i pro koníky dost obtížné. Fotila jsem jako vždy na malé písečné hůrce. Písek byl dost sipký a vítr silný takže koníci často padali. Naštěstí do měkkého. Potom jsem ještě vyfotila dvě naše nové klisny spolu. Potom Marion se svým synem a potom Capitana s Appendix. Fotky se celkem povedly... O chvíli později jsem zavedla Capa do boxu a vzala Appu na vyjížďku. Jela jsem do lesa kde to bylo krásné! Ale tam už jsem si nevzala foťák... Až se mnou Annie nebo ošetřovatelka z vedlejšího ranche pojede tak se bude fotit.
Nic zajímavého se už potom nedělo.. Takže za chvíli zde budou včerejší fotky :)


↑Fotka z léta. Annie a Fany.

14. listopadu 2009

14. listopadu 2009 v 21:07 | Bandit
Promiňte, že vůbec nepřidávám, ale na ranchi se nic neděje a nemám inspiraci k článkům. Pořádný rozhyb bude až po AS.

Koně pořád trénují jako vždy. Capitano je oficiálně zdravý. Předevčírem tu byl veterinář a prohlídl jej a už se jen oslavovalo! Dále asi nic.

No já..... Pořád mám nutkání něco graficky vyrábět. Asi sem budu dávat volné dessy, ale pochybuju, že by je někdo chtěl. No hold nevím jak se trošku prosadit :( Jo a mám nový účes - šikmou afinu a vlasy asi o polovinu kratčí... Sice vypadám jak magor, ale nějak to neřeším :-D Lepčí než ty střapaté rozcuchané vlasy co jsem měla ;)

6.11. 2009

6. listopadu 2009 v 20:08 | Bandit
Rozhodla jsem se, že už tady ranch nebudu tak štvát. V příštích dnech Se tu určitě objeví další obsahy kolekcí. Zatím tu je Black.

U SM to je všechno takovési jaksi taksi. Ti moji tři ušmudlánci (Fany, Cat, Punťa) se před všema chlubí, že jedou na AS. No neříkám, že bych se taky netěšila! :) Asi tam vezmu taky Annií aby se o koníky postarala během cesty a pak počká v autě. Capitano tu bude muset se staršíma SM ohlídat ty, kteří by jen dělali blbosti ikdyž už na to jsou staří. No, snad Cap sám něco nevyvede. On sám, ale teď trošku trpí. Chce být do příjezdu své nové kamarádky Pretty být zdravý a s naší novou pomocnicí Stefi konečně jezdit! Chudák teď začal zase kulhat na levou přední. I tak, ale jeho silná vůle dneska při procházce chtěla tryskat. SM nadále trénují a jezdí do přírody. Všichni závidí Catovi, že jezdí pořád do lesa, ale on rád by si les plný duchů vyměnil za skvělou jízdárnu. Přeci jej, ale musíme navyknout ať nám pak na AS neudělá ostudu ve scénce! :-D

Už nevím co víc... Ádios ;))

Halloween na EMR

1. listopadu 2009 v 10:28 | Bandit
Deník psát nebudu... Napíšu o včerejším Halloweenu! :) (včera večer nám nešel net :( )


Ráno: Začla jsem normálně, nakrmila jsem stablíky a pak jsem zašla nahoru za Capitanem. Annie, ale stále nikde! Nj, tak asi zase nestíhá - šla jsem vykydat SM a pak Capitana. Koníci zabraní do krmení najednou strnuli. Ježiši mariá! To byla Annie v převleku jakéhosi cosi. Dostala jsem záchvat smíchu. Ona jen zavrtěla hlavou a otočila se k boxu Fany. Na zádech měla nějakého smrtihlava :-D A pod ním se křížily dvě kosti. Vyšla jsem ven a uviděla, že má za autem vozík. Táhla s sebou maxi ducha :)

Dopoledne: Tréninky ve stylu her. (bez fotek)

Odpoledne: Focení u tapety. Tam jsme použily toho ducha. Jednoho menšího jsem už, ale měla nalepeného na výkresu. Tak tam hold byli dva :-D Cat se příšerně bál! Klisny ho uklidnily a nakonec ikdyž ve vzdálenosti několika metrů se nechal u duchů vyfotit. Nakonec jsem vyfotila Punťu ve svém převleku, který mimochodem uvidíte na AS, s Annií ve své masce. A ještě tam mám vlastně Annii s Fany. Pro Capitana byl výkres malý, ale nakonec jsem něco pěkného pořídila (kupodivu se mi snímky podařily). Potom jsem si vzala tři SM, Capa a ducha do kuchyně. Tam jsem zatáhla žaluzky, vyřezala jabko (které se mi rozpadlo!!!), zapálila svíčky a šla fotit. Fotky nejsou pěkné páč tam byla hrozná tma a to foťák nerad. Fotila jsem Eny, Taffyho a ducha a u tzv. dýně (je ohromné jak tam leze ta svíčka!). potom Caba u zasněženého modrého domku (uvnitř byla svíčka) a tam se mi ani jedna fotka nepovedla! Potom jsem šla z Capitanem ven pod ořešák. Fotky se mi mooc líbí! :-D A tak ty nej poputujou směr Ranch Perla na World Competetion. Fotila jsem s ohlávkou od Lintith (proto jsou fotky pěkné :-D). A doma? Tam jsem umyla staré zrcadlo, položila jej k posteli a hurá na fotky do obchůdku! Některé fotky jsou celkem úděsné, ale převaha je celkem pěkných. Myslím, že to ale je celkem dobrý nápad fotit do obchůdku u zrcadla.

A konec tohoto skvělého dne Annie zakončila tím, že vzala dva koně a jela na strašidelnou vyjížďku. Já zatím všechny obstarala a dala jim pusu na dobrou noc :)


Na fotce Cab z včerejšího focení ;)

23.-29. října

29. října 2009 v 18:40 | Bandit
Je toho celkem na vyprávění dost..... Začněme od víkendu..

Jak jsem byla v sobotu na SCM zavolala mi Annie, že ty závody se ruší - spadla střecha v hale. Byla to celkem škoda, ale představa, že by střecha spadla při vystoupení Annie a Fany, byla úděsná!

Capitano teď už je veelmi čilý! Nohy ho už nebolí a dává si maraton ve výběhu. Teda jen občas :-D (naštěstí) Už se určitě těší na zimu a na nové kamarády. Sice bude s Pretty mezi tradíky trošku ztracený, ale on má silnou povahu takže zatím bez obav!

Stablíkům jsem vyrobila scénku. Není to na AS, ale je to džungle kde je zapojený krokodýl z Granka :) Ještě to není nabarvené a ani moc suché ještě... tak počkáme. Jinak SM sami o sobě se mají výtečně! Annie teď moc netrénuje, ale jezdí do přírody a to se jim mooc líbí! Taky už trošku pojezdila na Catym, ale ještě pořád se leká, jaká to škoda :(

Hm... je toho méně než jsem čekala :-D Asi sem na nšco zapoměla...

Ach! Halloween! Nechystáme nic velkého... Jen Halloweenské focení! Namaluju pozadí a pak budu fotit .)

Nic

23. října 2009 v 18:26 | Bandit
Koníci se mají suprově- to všechny bych vám asi nich sdělila...

... Hrozně mě žere, že tam zítra musím :( Já tam tak nechci! Mám tam být sobotu, pondělí-ale já chci v pondělí do školy! Takhle jsem si to nikdy nepřála! Chci aspoň onemocnět- sobota mi nevadí- je jen barel a odpoledne kůň, pak by měl být bazén, ale to už jedu domů a pak po oslavě zase (večer) tam jedu, přespím tam a v pondělí je asi od rána kůň... nebo spíš i barel. Jsem šťastná, že když je tělocvična já se budu nějkde v restauračce ládovat! Nj neděle- tělocvična, barel, kůň asi i běh na 12 min. kdy mě samozřejmě pořád sprdali, že jsem běžela mezi posledníma :( ... Beztak se ale poběží už v sobotu!
AAch jáá chci do školy!!!!!

SR - klidně si mě smažte.. totiž očekávejte mojí dlouhou nepřítomnost a já nechci ať jste na mě pořád naštvaní... PC je to poslední k čemu mám chuť a včera jsem už u něj ztrácela nervy :( :'-(
A to mi říká, že němám ještě zbaleno :(

15. října

15. října 2009 v 22:00 | Bandit
Dneska bez obrázku, dneska mi to blbne :(.

Jak jsem přiletěla ze školy... No teda mě vlastně taťka svez :-D No prostě jsem uviděla dopis a hend mi to došlo co se tam asi skrývá! Už jen to jméno na horní části :). Doslova jsem rozervala obálku a hned vytáhla krásnou tmavě-fialovou ohlávku! Pretty bude náramně slušel! Zatím teda si jí zkoušel Capy, ale ten už má dost svým a ostatně má dost svých věcí, jak od breyera tak mnou vyrobené.

Dneska jsem společně s Annií pustila SM koníky do výběhu. Fany byla zděšena co to tam na zemi bílého je! Ale potom už se sněhu nějak nebála a začla otravovat ostatní koně. S Capem a jeho nohama to nevypadá stále moc dobře :( Emulze trošku pomáhá, ale už se mu i celkem špatně chodí. Vypadá to jako by mu to vždycky zatuhlo a potom na vycházce by se rozhýbal, ale ono je to těžké vždyť nesmí být zatěžován a k tomu potřebuje pohyb. No co naděláme.... Za týden by se tu mněl stavit veterinář a prohlídnout ho. Bude to hrozný týden! Annie bude v neděli s koníky na závodech, já budu jen v sobotu (YAHOO!!) na SCM (to yahoo, protože tam budu JEN v sobotu :D), ale v neděli bude mega oslava páč prababi slaví kulatiny :)

Jinak mi teď odpadají čím dál víc tréninky, ale stále tam je gymnastika :( Dneska mě šíleně bolí za krkem, protože jsem jaksi nevypočítala flika a místo na ruce jsem skočila na hlavu. Ještě něco jsem vám slíbila - fotky dek, jednoho dne a doplnění věcí do obchůdků. Rozhodla jsem se taky, že budu dělat různé kolekce, ale více někdy příště-moooc se omlouvám, zatím pa!
 
 

Reklama